Byrå Louis XV-stil

354221

BYRÅ med stenskiva, 1900-tal, Louis quinze-stil, höjd 76, 60 x 34 cm, nyckel finns

Slitage

Rum 4

Byrå Louis XV-stil

Budhistorik (19 bud)
2265426
1 400
2265425
1 300
2265417
2265412
2265416

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.