Spegel i rokokostil

354220

SPEGEL, omkring 1900, rokokostil, förgylld, höjd 97 x 47 cm

Skador och lagningar

Diverse, Speglar

Rum 13

Spegel i rokokostil

Budhistorik (23 bud)
2264849
2265039
1 900
2264849
1 800
2265034
1 700
2264849
1 600

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.