Herman Joachim Pagels brons 1919

354219

HERMAN JOACHIM PAGELS (1876-1959): Der Soldat, signerad och daterad Herm Joach Pagels 1919, brons, höjd 43, längd 37 cm

Konst, Skulpturer

Rum 8

Budhistorik (12 bud)
2270413
4 600
2265943
4 400
2265713
4 200
2263725
2262551
3 400

Slutpris SEK:
4 600
449 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.