Karmstol Louis XV-stil

354218

KARMSTOL, 1900-talets början, Louis quinze-stil, sitthöjd 42 cm

Bruksslitage

Rum 6

Karmstol Louis XV-stil

Budhistorik (22 bud)
2264797
1 400
2264793
1 300
2262942
2264792
2262942

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.