Soffbord

354217

SOFFBORD, höjd 52, diameter 110 cm; enligt uppgift inköpt på Nordiska Galleriet i början på 1980-talet

Bruksslitage

Rum 13

Soffbord

Budhistorik

2016-01-17 kl 21:51
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.