Stig Claeson färglitografier

354215

STIG CLAESSON (Slas), (1928-2008): (2), Stockholmsmotiv, "Söder i motljus -vy från Riddarholmskajen", "Skeppsbron med Finlandsbåtarna -vy från Slusskajen, signerad Stig Claesson 77, respektive 280/300, färglitografier, ca 43x55 cm

Tavelvagn 6

Stig Claeson färglitografier

Budhistorik (3 bud)

2263088
2258247
2252048

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.