Stig Claesson färglitografier

354214

STIG CLAESSON (Slas), (1928-2008): (2), Stockholmsmotiv, "Slussen -vy från Skeppsbron", "Stadshuset och Riddarholmskyrkan -vy från Södermalm, signerade Stig Claesson 77, respektive 280/300, färglitografier, ca 43x55 cm

Fack 33

Stig Claesson färglitografier

Budhistorik (16 bud)
2260361
1 300
2262989
2260361
2260262
2260262
750

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.