Bror Ingemar Fröberg oljemålning

354213

BROR INGEMAR FRÖBERG (1921-1999): Komposition, signerad och daterad Bror Ingemar -60, olja på duk, ca 66x64 cm

Fack 15

Budhistorik (21 bud)
2265132
1 900
2265028
1 800
2265004
1 700
2264700
1 600
2262806

Slutpris SEK:
1 900
186 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.