Stolar 1800-tal

354212

STOLAR, 4 st, 1800-talets andra hälft, mahogny, svarvade ben, höjd 50 cm

Bruksslitage

Stolar 1800-tal

Budhistorik (23 bud)
2264543
2 600
2264536
2 400
2264529
2264523
2264527

Slutpris SEK:
2 600
254 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.