Stolar senempire

354210

STOLAR, 4 st, 1800-tal, senempire, mahogny, sitthöjd ca 50 cm

Bruksslitage

Rum 4

Stolar senempire

Budhistorik (35 bud)
2264332
4 600
2264331
4 400
2264316
4 200
2264329
4 200
2264316

Slutpris SEK:
4 600
449 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.