Matbord moderns design

354205

MATBORD, 1900-talets andra hälft, massiv ek, höjd 75, 79 x 140 cm, 2 iläggsskivor ā 50 cm vardera

Bruksslitage

Rum 19

Matbord moderns design

Budhistorik (37 bud)
2264554
5 200
2265099
5 000
2264554
4 600
2265044
4 400
2264554
4 200

Slutpris SEK:
5 200
508 EUR, 594 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.