Bengt Fransson oljemålning

354196

BENGT FRANSSON (född 1935): "Hem från feten", Skeppbron Stockholm, signerad Bengt Fransson, olja på duk, 35 x 27 cm

Rum 5

Bengt Fransson oljemålning

Budhistorik (45 bud)
2265619
8 200
2265616
8 000
2265618
8 000
2265616
7 800
2265617
7 600

Slutpris SEK:
8 200
801 EUR, 937 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.