Bengt Fransson oljemålning

354193

BENGT FRANSSON (född 1935): "Cafe Paris", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 27x35 cm

Rum 5

Bengt Fransson oljemålning

Budhistorik (23 bud)
2265647
3 800
2265650
3 600
2265647
3 400
2265646
3 200
2264843

Slutpris SEK:
3 800
371 EUR, 434 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.