Pianolampa

354190

PIANOLAMPA / BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, patinerad brons monterad på marmorsockel, med skulptur föreställande kompositören Franz Liszt, justerbar höjd på lampan, maxhöjd ca 25 cm

Slitage

Belysning, Bordslampor

Pianolampa

Budhistorik (22 bud)
2263420
2263776
1 900
2263420
1 800
2263739
1 700
2263420

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.