Ram

354188

RAM, 18/1900-tal, förgylld pastellage, tryck med figurscen, innermått ca 94x57 cm

Smärre bortfall

Diverse, Konst

Rum 7

Ram

Budhistorik (4 bud)

2262889
2259922
2262884
2259922

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.