Golvlampa

354180

GOLVLAMPA, 1930-40-tal, höj- och sänkbar, med avlastningsbord, höjd ca 172 cm

Slitage, senare skärm

Belysning, Golvlampor

Rum 3

Golvlampa

Budhistorik (22 bud)
2263391
2 800
2263342
2 600
2258699
2 400
2255796
2254486

Slutpris SEK:
2 800
274 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.