William Nording oljemålning

354173

WILLIAM NORDING (1884-1956): "Korsvägen", signerad W Nording, olja på pannå, 28x35 cm

Fack 41

William Nording oljemålning

Budhistorik (2 bud)

2260498
2253953

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.