Byrå gustaviansk stil

354171

BYRÅ, sengustaviansk, 1800-talets första del, fanerad, 3 lådor, beslag i mässing, snedställda hörn, höjd ca 90, 107 x 48 cm

Slitage, sprickor, fanerskador, renoverad, ett ben löst

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att uthämta i utlämningsdisken

Rum 5

Byrå gustaviansk stil

Budhistorik (3 bud)

2262076
2252851
2251906

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.