Proessdorf oljemålning

354163

PROESSDORF (1900-tal), kvinnoporträtt, signerad och daterad 1919, olja på duk, 63 x59 cm

En lagning, smärre dukskador

Fack 45

Proessdorf oljemålning

Budhistorik (17 bud)
2263485
3 600
2262984
3 400
2259976
3 200
2259976
2 600
2262982
2 400

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.