Orientmatta

354156

ORIENTMATTA, semiantik, Hamadan, ca 245x116 cm

Jämnt slitage, langetteringar delvis med skador

Mattor/Textilier

Orientmatta

Budhistorik (4 bud)

2266783
450
2266705
2266671
2254361

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.