Reinhold Ljunggren färglitografi

354154

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): "Det skymmer" 1980, signerad R Ljunggren, P T, färglitografi, ca 33 x 51cm

Fack 19

Budhistorik (3 bud)

2254811
2262397
2254811

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.