Reinhold Ljunggren litografi

354153

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): "Trosa skärgård, Stensund, 1965, signerad R Ljunggren 110/350, färglitografi, ca 35 x 44 cm

Fack 22

Reinhold Ljunggren litografi
Budhistorik (11 bud)
2263044
2263043
750
2262952
700
2262800
650
2262951
600

Slutpris SEK:
78 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.