Karmstolar Bruno Mathsson

354152

BRUNO MATHSSON, karmstol, "Mina", stämplad 2003, klädsel i sadelgjord

Fläckar, smärre slitage

Möbler, Stolar, Design

Rum 4

Karmstolar Bruno Mathsson

Budhistorik (23 bud)
2263280
3 800
2263279
3 600
2263278
3 400
2263255
3 200
2262896

Slutpris SEK:
3 800
371 EUR, 434 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.