Karmstolar Bruno Mathsson

354151

BRUNO MATHSSON, karmstolar, 1 par, "Mina", stämplade 2004, klädsel i sadelgjord

Fläckar, smärre bslitage

Möbler, Stolar, Design

Rum 4

Karmstolar Bruno Mathsson

Budhistorik (29 bud)
2263563
8 000
2263558
7 800
2263543
7 600
2263541
7 400
2263526
7 200

Slutpris SEK:
8 000
782 EUR, 914 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.