Schäslong

354148

SCHÄSLONG, 18/1900-tal, mahogny, höjd ca 92, längd 160, sitthöjd ca 40 cm

Slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 20

Schäslong

Budhistorik (23 bud)
2262452
3 800
2263007
3 600
2262452
3 400
2263006
3 200
2262452

Slutpris SEK:
3 800
371 EUR, 434 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.