P.C Dommersen

354146

P.C DOMMERSEN (1800-tal): Marint motiv, signerad och daterad -87, olja på pannå, 15x20 cm

Konst, Äldre måleri

Monter 4

P.C Dommersen

Budhistorik (5 bud)
2262338
3 600
2262337
3 200
2254707
2 600
2254706
2253721

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.