Oidentifierad konstnär oljemålning

354137

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Skrivande man, olja på duk, 31x27 cm

Duk med smärre skador

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Budhistorik (53 bud)
2263690
11 000
2263658
10 500
2263689
10 500
2263658
9 800
2263685
9 600

Slutpris SEK:
11 000
1 108 EUR, 1 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.