Präst

354135

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Präst, olja på duk, 72x58 cm

Slitage, dubblerad duk, retuscherade

Konst, Äldre måleri

Präst

Budhistorik (25 bud)
2262106
2262105
1 900
2262104
1 800
2257003
1 700
2257002
1 600

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.