Allmogeinteriör oljemålning

354131

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Allmogeinteriör med figurer, möjligen signerad James Paerls, olja på duk, ca 69 x 71 cm

Dubblerad, krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Allmogeinteriör oljemålning

Budhistorik (14 bud)
2270659
2270630
900
2270628
850
2270626
2270625
750

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.