Lars Tärning oljemålning

354126

LARS TÄRNING (född 1945): Päron, signerad och daterad Lars Tärning -95, skiktmåleri på pannå, 20 x 14 cm

Fack 23

Lars Tärning oljemålning

Budhistorik (15 bud)
2262654
2262241
2262529
2262241
2262523
950

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.