Monica Klemming oljemålning

354125

MONICA KLEMMING (samtida), klippor, signerad M Klemming, olja på duk, 28 x 46 cm

Fack 8

Monica Klemming oljemålning

Budhistorik (10 bud)
2262398
2262402
750
2262398
700
2262373
650
2262240
600

Slutpris SEK:
78 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.