Nils Tirén blandteknik

354124

NILS TIRÉN (1885-1935): Motiv med hund, signerad och daterad Nils Tirén 1922, blandteknik, 23 x 31 cm, med dedikation

Tavelvagn 15

Nils Tirén blandteknik

Budhistorik (23 bud)
2252755
1 800
2258755
1 700
2252755
1 600
2251103
2251103
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.