Marinmotiv

354122

C. KENSINGTON (?-1914): Stellamaris, signerad, olja på duk, 36x45 cm

Dukskada, retuscher

Konst, Äldre måleri, Nautica/Technica

Rum 5

Marinmotiv

Budhistorik (9 bud)
2262444
3 600
2263207
3 400
2262444
3 200
2253193
2252668
2 400

Slutpris SEK:
3 600
352 EUR, 411 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.