Marinmotiv

354121

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Riggen Johan den II, från Hernösand, olja på duk, 50x75 cm

Slitage, duklagningar

Konst, Äldre måleri, Nautica/Technica

Rum 5

Marinmotiv

Budhistorik (8 bud)
2261860
2254769
3 600
2253194
3 400
2252676
2252029

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.