Soffbord masurbjörkfanér

354119

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, etikettmärkt Wallfälts snickerifabrik, masurbjörk i skivan, höjd 56, 80x 80 cm

Bruksslitage

Rum 9

Soffbord masurbjörkfanér

Budhistorik (1 bud)

2262644
2016-01-16 12:43:23

2016-01-16 kl 20:03
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.