Bengt Hillgrund

354118

BENGT HILLGRUND (1935-1981): Cykel mot vägg, signerad, olja på pannå, 47x26 cm

Tavelvagn 15

Bengt Hillgrund

Budhistorik (3 bud)

2263144
2258721
2255498

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.