Karmstol rotting och teak

354111

KARMSTOL, 1900-talets mitt, Danmark, rotting samt teak, sitthöjd ca 43 cm

Rottingen med smärre skador

Rum 22

Karmstol rotting och teak

Budhistorik (22 bud)
2262691
3 600
2262711
3 400
2262691
3 200
2262704
3 200
2262691

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.