Karmstol

354109

KARMSTOL, 1900-talets andra hälft, etikettmärkt Finnart, konstläder och stålrör, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

Rum 6

Karmstol

Budhistorik (6 bud)
2262604
500
2262352
450
2262603
450
2262352
2262602

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.