Elis Ryberg

354108

ELIS RYBERG (född 1919): Man vid lusthuset, signerad Elis Ryberg, olja på pannå, 45x37 cm

Fack 34

Elis Ryberg

Budhistorik (6 bud)
2263354
2263133
1 900
2260363
1 800
2255525
1 700
2255478
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.