1800-tals-byrå

354106

BYRÅ, 1800-tal, bemålad, tre lådor, höjd 89, 106 x 42 cm

Nyckel samt 2 lås saknas, ytslitage

Rum 21

1800-tals-byrå

Budhistorik (38 bud)
2263518
8 000
2263512
7 800
2263515
7 800
2263512
7 600
2263498
7 400

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.