Britt-Louise Sundell

354105

BRITT-LOUISE SUNDELL, väggrelief, Gustavsberg, stengods, fiskar i reliefdekor, signerad med Gustavsberg samt studiohanden BS, höjd ca 25,5 cm

Kantnagg

Keramik/Porslin, Vaser, skålar, fat, Design

Rum 22

Britt-Louise Sundell

Budhistorik (32 bud)
2263388
3 200
2263286
2263383
2263286
2 800
2262722
2 600

Slutpris SEK:
3 200
313 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.