Skrivbord bemålat

354104

SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, bemålat, med två lådor i sargen, höjd 91, 140 x 63 cm, skrivhöjd 77 cm

Slitage, smärre sprickor

Rum 19

Skrivbord bemålat

Budhistorik (27 bud)
2262774
5 600
2262769
5 400
2262766
5 200
2262763
5 000
2262762
4 800

Slutpris SEK:
5 600
547 EUR, 640 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.