Stolar 1920-tal

354101

STOLAR, 1 par, 1920-tal, betsat trä, röd plyschklädsel, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage

Rum 15

Stolar 1920-tal

Budhistorik (3 bud)

2261931
550
2251256
500
2251256

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.