Allmogemålat hörnskåp

354100

HÖRNSKÅP, 1900-tal, bemålat, höjd 180, 85 x 52 cm, nyckel finns

Senare bemålat, bruksslitage

Möbler, Allmoge

Rum 19

Allmogemålat hörnskåp

Budhistorik (27 bud)
2262878
5 200
2262901
5 000
2262878
4 800
2262898
4 600
2262878
4 400

Slutpris SEK:
5 200
508 EUR, 594 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.