Bordslampa 1930-tal

354099

BORDSLAMPA, 1930-tal, kromad stomme med dekor i bakelit, vit glasskärm, höjd ca 70 cm

Slitage, smärre skador

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordslampa 1930-tal

Budhistorik (8 bud)
2253951
2252890
1 400
2252889
2252888
2251193
450

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.