Paul Voss

354091

PAUL VOSS (samtida): (4) Blommor, signerade och numrerade Paul Voss, serigrafier, ca 45x64 cm vardera; oramade

Rum 9

Paul Voss

Budhistorik (2 bud)

2263773
2262139

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.