Hink

354088

HINK, koppar, 1900-talets andra hälft, handtag i mässing, punsad dekor, höjd inkl hänklar ca 37 cm

Slitage

Metall, Diverse

Rum 17

Hink

Budhistorik (20 bud)
2262554
2 600
2262429
2 400
2262350
2262428
2262350

Slutpris SEK:
2 600
254 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.