Anders Udd

354085

ANDERS UDD (född 1958): Funkishus, signerad och numrerad Anders Udd, 1/50, digital print, bladmått 54x74 cm

Tavelvagn 28

Anders Udd

Budhistorik (13 bud)
2263256
2263282
2263256
1 900
2263249
1 800
2259953
1 700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.