Japanska träsnitt

354084

JAPANSKA TRÄSNITT, 2 st, Kabukiskådespelare, Bijin, 1800-tal, obanformat ca 36x25 cm; oramade

Bijinbladet med lagning, veck

Orientaliskt, Konst, Konst, Grafik

Monter 31

Japanska träsnitt

Budhistorik (4 bud)

2262351
450
2259179
2259179
2251240

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.