Japanska träsnitt med kabukiskådespelare

354081

JAPANSKA TRÄSNITT, 2 st, 1 signerad Toyoharu Kunichika: Kabukiskådespelare, obanformat ca 36x2 5cm vardera; oramade

Veck, en skadad med pappersbrist och lagningar, uppfodrad på papper

Orientaliskt, Konst, Konst, Grafik

Monter 31

Budhistorik (10 bud)
2262642
950
2261731
900
2261731
850
2255429
2255429
700

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.